| wago | Kontakt | wago | Kontakt

Innesäljare

Lena Rönnmark

Tlf: +46 (0)8 584 106 80
info.se@wago.com

General Manager

General Manager

Urban Wase

Mobil: +46 (0)70 668 49 89
urban.wase@wago.com

Innesäljare

Innesäljare

Pierre Kiraly Björninger

Tlf: +46 (08) 584 106 80
info.se@wago.com

Marknadskoordinator

Marknadskoordinator

Mona Idman

Tlf: +46 (0)8 584 106 80
mona.idman@wago.com

Innesäljare / Administration

Innesäljare / Administration

Ann Carlens

Tlf: +46 (0)8 584 106 80
info.se@wago.com

Automation Support

Automation Support

Carsten Holm

Tlf: +46 (0)8 584 106 94
Support tlf: +46 (0)8 584 106 81
carsten.holm@wago.com

Projektservice - Snabbkopplingssystem och fastighetsautomation

Projektservice - Snabbkopplingssystem och fastighetsautomation

Daniel Markus

Tlf: +46 (0)8 584 106 82
Mobil: +46 (0)70 668 82 61
daniel.markus@wago.com

Teknisk Innesäljare

Teknisk Innesäljare

Joakim Ehrnlund

Tlf: +46 (0)8 584 106 86

Mobil: +46 (0)70 668 85 96
joakim.ehrnlund@wago.com

Systemspecialist Interface

Systemspecialist Interface

Anton Reveny

Mobil: +46 (0)70 668 07 08
anton.reveny@wago.com

Systemspecialist Automation

Systemspecialist Automation

Simon Nilsson

Mobil: +46 (0)70 668 84 66
simon.nilsson@wago.com

Interconnection / SmartData

Interconnection / SmartData

Stefan Wall

Mobil: +46 (0)70 668 41 99
stefan.wall@wago.com

Försäljningschef AUT/OEM

Försäljningschef AUT/OEM

Anders Nilsson

Mobil: +46 (0)70 668 84 98
anders.nilsson@wago.com

Försäljningschef Fastighet-/Projekt

Försäljningschef Fastighet-/Projekt

Niklas Persson

Mobil: +46 (0)70 668 81 68
niklas.persson@wago.com

Säljare AUT/OEM Öst

Säljare AUT/OEM Öst

Daniel Jernberg

Mobil: +46 (0)70 668 69 88

daniel.jernberg@wago.com

Säljare Fastighet-/Projekt Öst

Säljare Fastighet-/Projekt Öst

Tomas Olsson

Mobil: +46 (0)70 668 68 78
tomas.olsson@wago.com

Säljare AUT/OEM Syd

Säljare AUT/OEM Syd

Hans Sundahl

Mobil: +46 (0)70 668 80 31
hans.sundahl@wago.com

Säljare Fastighet-/Projekt Väst/Syd

Säljare Fastighet-/Projekt Väst/Syd

Peter Söderstedt

Mobil: +46 (0)70 668 84 76
peter.soderstedt@wago.com

Säljare AUT/OEM Marinansvarig

Säljare AUT/OEM Marinansvarig

Johan Lycke

Mobil: +46 (0)70 668 88 55
johan.lycke@wago.com

Säljare Norr

Säljare Norr

Patric Sandberg

Mobil: +46 (0)70 668 80 15
patric.sandberg@wago.com

    se
    Dokumentet kunde inte läggas till i listan med bokmärken
    Artikeln har lagts till i listan med bokmärken
    Sidan har lagts till i listan med bokmärken
    Digital Media was added to the bookmark list successfully.
    Dokumentet har lagts till i listan med bokmärken