WAGO uses cookies so we can continuously optimize and improve our Website. By continuing to use this website, you agree to the use of cookies. Further information is given in the cookie guidelines.

| wago | Kontakt | wago | Kontakt

Innesäljare

Innesäljare

Lena Rönnmark

Tlf: +46 (0)8 584 106 80
info.se@wago.com

General Manager

General Manager

Urban Wase

Mobil: +46 (0)70 668 49 89
urban.wase@wago.com

Innesäljare

Innesäljare

Pierre Kiraly Björninger

Tlf: +46 (08) 584 106 80
info.se@wago.com

Marknadskoordinator

Marknadskoordinator

Mona Idman

Tlf: +46 (0)8 584 106 80
mona.idman@wago.com

Innesäljare

Innesäljare

Elisabet Berg Alcarruz

Tlf: +46 (08) 584 106 80
info.se@wago.com

Administration / Ekonomi

Administration / Ekonomi

Ann Carlens

Tlf: +46 (0)8 584 106 80
info.se@wago.com

Automation Support

Automation Support

Carsten Holm

Support tlf: +46 (0)8 584 106 81
support.se@wago.com

Teknisk Innesäljare

Teknisk Innesäljare

Joakim Ehrnlund

Tlf: +46 (0)8 584 106 86

Mobil: +46 (0)70 668 85 96
joakim.ehrnlund@wago.com

Automation Support

Automation Support

Jonas Salomonsson

Support tlf: +46 (08) 584 106 81
support.se@wago.com

Projektservice - Snabbkopplingssystem och fastighetsautomation

Projektservice - Snabbkopplingssystem och fastighetsautomation

Daniel Markus

Tlf: +46 (0)8 584 106 82
Mobil: +46 (0)70 668 82 61
daniel.markus@wago.com

Systemspecialist Interface

Systemspecialist Automation

Systemspecialist Automation

Simon Nilsson

Mobil: +46 (0)70 668 84 66
simon.nilsson@wago.com

Interconnection / SmartData

Interconnection / SmartData

Stefan Wall

Mobil: +46 (0)70 668 41 99
stefan.wall@wago.com

Försäljningschef AUT/OEM

Försäljningschef AUT/OEM

Anders Nilsson

Mobil: +46 (0)70 668 84 98
anders.nilsson@wago.com

Försäljningschef Fastighet-/Projekt

Försäljningschef Fastighet-/Projekt

Niklas Persson

Mobil: +46 (0)70 668 81 68
niklas.persson@wago.com

Säljare AUT/OEM Öst

Säljare AUT/OEM Öst

Daniel Jernberg

Mobil: +46 (0)70 668 69 88

daniel.jernberg@wago.com

Säljare Fastighet-/Projekt Öst

Säljare Fastighet-/Projekt Öst

Tomas Olsson

Mobil: +46 (0)70 668 68 78
tomas.olsson@wago.com

Säljare AUT/OEM Syd

Säljare AUT/OEM Syd

Hans Sundahl

Mobil: +46 (0)70 668 80 31
hans.sundahl@wago.com

Säljare Fastighet-/Projekt Väst/Syd

Säljare Fastighet-/Projekt Väst/Syd

Peter Söderstedt

Mobil: +46 (0)70 668 84 76
peter.soderstedt@wago.com

Säljare AUT/OEM Väst Marinansvarig

Säljare AUT/OEM Väst Marinansvarig

Johan Lycke

Mobil: +46 (0)70 668 88 55
johan.lycke@wago.com

Säljare Norr

Säljare Norr

Patric Sandberg

Mobil: +46 (0)70 668 80 15
patric.sandberg@wago.com

    se
    Dokumentet kunde inte läggas till i listan med bokmärken
    Artikeln har lagts till i listan med bokmärken
    Sidan har lagts till i listan med bokmärken
    Digital Media was added to the bookmark list successfully.
    Dokumentet har lagts till i listan med bokmärken